فروش تجهیزات سخت افزار رایانه و شبکه

فروش تجهیزات سخت افزار رایانه و شبکه

مشاوره و فروش تجهیزات سخت افزار یکی دیگر از خدمات گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه می باشد. انواع سخت افزار اعم از رایانه ای و شبکه ای قابل ارائه هستند. این گروه کامپیوتری در زمینه فروش تجهیزات سخت افزار نیز فعالیت دارد. شما می توانید درخواست خرید تجهیزات سخت افزاری خود را با کارشناسان پارسه در میان بگذارید. گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه فروش تجهیزات سخت افزار با کمترین و مناسب ترین قیمت را تضمین می نماید.

یک نکته مهم در فروش تجهیزات سخت افزار توجه به کیفیت سخت فزار می باشد. امروزه بسیار مشاهده شده است که در بازار فروش تجهیزات سخت افزار نسخه های تقلبی و فاقد کیفیت ارائه می شود. اما تلاش پارسه در فروش تجهیزات سخت افزار، ارائه با کمترین قیمیت و تضمین کالای اصل می باشد.

یکی دیگر از موارد در بازار فروش تجهیزات سخت افزار، دست اول بودن سخت افزار است. گروه مهندس فناوری و امنیت اطلاعات پارسه، با تضمین کالای دست اول خدمت شما کاربر گرامی تقدیم می کند.

تجهیزات مدرن کارایی شرکت شما را افزایش می دهد.

گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه در زمینه فروش سخت افزار های زیر فعالیت می نماید:

– فروش تجهیزات شبکه. مانند سوئیچ، سرور، روتر، مودم ADSL، اکسس پوینت، یو پی اس، رک، پچ پنل، فایر وال، هارد سرور.

– فروش انواع رایانه و کامپیوترهای خانگی (رو میزی)، All in one و لپ تاپ. (نوت بوک – نت بوک و …)

فروش انواع تجهیزات هوشمند همراه مانند موبایل، تبلت و غیره.

– فروش انواع تجهیزات ذخیره سازی. مانند هارد دیسک اکسترنال، فلش مموری، هارد رایانه، هارد اس اس دی. (SSD)

– فروش انواع تجهیزات و ماشین های اداری. مانند دستگاه های چاپگر، اسکنر، فاکس، کپی، چند کاره و غیره.

برای خرید و یا اخذ مشاوره در خصوص خرید هر کدام از تجهیزات اشاره شده بالا با کارشناسان پارسه تماس بگیرید. پارسه آماده است در خصوص تجهیز شرکت، سازمان یا موسسه شما قرارداد همکاری امضا نماید.

تماس : computer.parse[at]gmail[dot]com – info[at]parsenet[dot]ir
در صورت تمایل می توانید صفحه فروش تجهیزات سخت افزار رایانه و شبکه پارسه را از طریق شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید.