طراحی، پشتیبانی سایت و پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی و اینترانتی

گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه در زمیه طراحی پشتیبانی سایت نیز فعالیت می نماید. پارسه آماده عقد قرارداد در زمینه طراحی، پیاده سازی، اجرا و پشتیبانی انواع پایگاه های اطلاع رسانی و سایت های اینترنتی و اینترانتی می باشد.

چرا یک سایت اینترنتی؟

در نظر داشته باشید که امروزه طراحی پشتیبانی سایت و داشتن یک سایت اینترنتی لازمه هر نوع فعالیت و تجارتی می باشد. سایت شرکت شما تاثیر بسیاری در معرفی و خدمات ارائه شده توسط شرکت شما دارد.

خدمات طراحی پشتیبانی سایت پارسه:

طراحی پشتیبانی سایت شخصی برای افراد:

داشتن یک وب سایت شخصی یک ابزار عالی برای معرفی توانایی های شما است. می توانید بسیار ساده و ارزان قابلیت ها و سوابق کاری خود را به مخاطبان عرضه نمایید. داشتن یک وب سایت شخصی چیزی شبیه به داشتن یک رزومه آنلاین است.

طراحی پشتیبانی سایت شرکتی:

امروزه حضور در فضای مجازی و داشتن وب سایت اینترنتی یک ضرورت است. شرکت شما برای ارائه خدمات، اخبار و بازاریابی آنلاین به یک وب سایت اینترنتی نیاز دارد.
اگر شما در هر کدام از زمینه های خبری، املاک، خودرو، صنعتی، الکترونیکی، پزشکی، مهندسی و … فعالیت دارید، پیشنهاد پارسه به شما داشتن یک وب سایت اینترنتی است.

خدمات پشتیبانی فنی وب سایت اینترنتی:

در صورت عقد قرارداد پشتیبانی فنی و نگهداری وب سایت اینترنتی با پارسه دیگر نگران سایت خود نباشید.
دیگر اطلاعات سایت شما از بین نخواهد رفت. پارسه از اطلاعات وب سایت اینترنتی شما محافظت می کند. قطعی های وب سایت اینترنتی شما به حداقل ممکن می رسد.
در این صورت شما مجبور به پرداخت هزینه های گزاف برای طراحی مجدد وب سایت اینترنتی خود نیستید.

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت اینترنتی:

برای افزیش بازدید از وب سایت اینترنتی خود باید سایت خود را بهینه کنید. بهینه سازی وب سایت تاثیر زیادی در افزایش رتبه سایت در موتور های جستجو دارد. با کمک پارسه بیشتر در موتور های جستجو دیده خواهید شد.

طراحی پشتیبانی سایت اینترنتی وانش گرا (ریسپانسیو-Responsive) و سازگار با موبایل و تبلت.

در صورتی که شما کاربر گرامی از صاحبان مشاغل، شرکت ها، سازمان ها، موسسات و یا حتی دارای کسب و کار اختصاصی خودتان هستید می توانید جهت طراحی پشتیبانی سایت با مراجعه به صفحه تماس با پارسه و دریافت اطلاعات تماس با ما تماس بگیرید.

خدمات طراحی پشتیبانی سایت تخصص پارسه است.

در صورت تمایل صفحه طراحی پشتیبانی سایت پارسه را در شبکه های اجتماعی زیربه اشتراک بگذارید.