نصب پشتیبانی شبکه کام

گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه آماده ارائه خدمات و انجام پروژ های امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات و داده ها می باشد.

امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات امروزه به علت گسترش استفاده از شبکه های کامپیوتری و اتصال شبکه ها به اینترنت به یکی از اصلی ترین مسائل هر سازمان تبدیل شده است.

امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات به دلیل تنوع تجهیزات انتقال اطلاعات، کمی پیچیده شده است.

برخی شرکت ها، تهدیدات امنیتی را به عنوان یک واقعیت در کسب و کار می‌پذیرند. هزینه جلوگیری از آن را نیز پرداخت می کنند.

بعضی شرکت ها نیز به سادگی، از کنار موضوع امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات رد می شوند. آنگاه پس از رخ دادن اتفاق هزینه بسیار سنگین تر و شاید غیر قابل جبرانی را می پردازند.

شرکت یا سازمان شما به طور دائم در معرض تهدیدات و حملات امنیتی است.

امروزه راه حل امنیتی بر پایه مدیریت نوآورانه و راهکار های نوین بنیان نهاده شده است. این راه حل امنیتی شامل همه ی تجهیزات شبکه، مسیرهای ارتباطی و اطلاعاتی و بانک های داده ها و اطلاعات می شود.

مدیریت و هوشمندی متمرکز، مدیران امنیت شبکه را قادر به تامین امنیت دارایی های سازمان می کند. هوشمندی سامانه های امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات موجب سهولت در مدیریت آن ها می شود.

در امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات، شفافیت از دید کاربران پایانی مهم است. امنیت شبکه های کامپیوتری باید بدون جلب توجه کاربران و اختلال در ارائه سرویس های شبکه انجام شود.

کارشناسان گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه امنیت شبکه، اطلاعات و ارتباطات را در حوزه های زیر بررسی و ایجاد می کنند.
– امنیت امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات در لبه ها (Edge):

امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات در لبه های آن به معنی مقابله با نفوذ هکرها از طریق نقطه تلاقی شبکه داخلی (اینترانت) با اینترنت یا هر گونه شبکه MAN, WAN می باشد.

– امنیت امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات در مرکز (Core):

در این نوع امنیت هدف مقابله با هکرهای داخلی شبکه، ویروسها و … است. این مراقبت به منظور جلوگیری از آسیب رساندن به داده ها، اطلاعات، سرورها و سرویس دهنده های شبکه است.

– امنیت امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات در سمت کاربر نهایی (End-Point Protection):

نقاط پایانی شبکه یکی از مهم ترین نقاط در امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات است. عدم توجه به این نقاط موجب خروج اطلاعات سازمانی می گردد. بد افزار ها (ویروس ها – تروجان ها – باج افزار ها – کرم ها) می توانند از روش هایی مانند اتصال فلش مموری به این رایانه ها وارد شوند. باز کردن پست های الکترونیک آلوده نیز به عنوان روش دیگری برای آلوده سازی رایانه ها و نقض امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات استفاده می شود.

گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه می تواند به شما کمک کند. تا از سیستم ها و شبکه اطلاعاتی با ارزش خود محافظت کنید. کارشناسان مجرب امنیتی ما با بررسی دقیق ساختار شبکه ارتباطی، اطلاعاتی و نرم افزاری شرکت شما، یک طرح جامع برای زیرساخت امنیتی شبکه شما طراحی کنند.

پارسه امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات شما را شناسایی می کند. سپس با استفاده از ابزارها و راهکارهای مطمئن امنیتی، این آسیب پذیری ها و نقاط ضعف را مسدود کرده و از بین می‌برد.

خدمات ارائه شده پارسه در زمینه امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات:

– ارائه راه حل های جامع امنیت اطلاعات با استفاده از دفاع در عمق.
– مشاوره، طراحی و پیاده سازی زیرساخت ها و پروتکل های امنیتی شبکه های کامپیوتری (Port Security, IPSec و …)
– مشاوره، طراحی، پیاده سازی، نصب، راه اندازی و پیکر بندی (کانفیگ) تجهیزات امنیت شبکه اطلاعات و ارتباطات.
– نصب و راه اندازی انواع فایر وال یا دیواره های آتش (Cisco – Fort iGATE – Pfsence – Juniper Firewalls)
– نصب و راه اندازی سیستم های تشخیص نفوذ (IPS)
– نصب و راه اندازی سیستم های پیشگیری از نفوذ (IDS)
– نصب و راه ندازی سامانه های جمع آوری و مدیریت رخداد ها و وقایع. (SIEM – Log – Event)

– ارائه سیستم های جامع امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات. (سیستم یکپارچه مدیریت تهدیدات) این سامانه می تواند به عنوان ابزاری قدرتمند در دست مدیران امنیت شبکه قرار گیرد.
– ارائه انواع ضد بد افزار ها (آنتی ویروس) و اینترنت سکیوریتی (System Security – Antiviruses) اصلی (اورجینال) با لایسنس معتبر. (Kaspersky – Symantec – Eset – Fsecure – Gdata) امکان خرید برای یک کاربر یا تعداد زیاد برای شرکت یا سازمان وجود دارد.
– نصب و راه اندازی سرور آنتی ویروس با امکان مدیریت متمرکز از راه دور و تحت شبکه.
– ارائه خدمات بهینه سازی و ارتقاء امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات شرکت ها، سازمان ها، موسسه ها و …
– ارائه خدمات تست نفوذ (Peneteration test) به منظور کشف آسیب پذیری های موجود در شبکه.

در صورت تمایل به استفاده از خدمات امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات پارسه با ما تماس بگیرید.

درصورت تمایل صفحه امنیت شبکه اطلاعات ارتباطات را از طریق شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید.