تماس با پارسه
کاربر گرامی:

اگر در خصوص خدمات ارائه شده توسط گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه سؤالی دارید. یا با مشکلی رو به‌ رو شده‌ اید و نیاز به مشاوره دارید. خوشحال می‌شویم با پارسه تماس بگیرید.
اگر آموزش فناوری اطلاعات و یا موضوع و مطلب خاصی مد نظر شما کاربر گرامی است از طریق تماس با پارسه می توانید آن را درخواست نمایید.
ضمناً باعث افتخار است که شما کاربران گرامی نظرات و هر گونه انتقاد و پیشنهادات خود را از راه های ارتباطی زیر با ما در میان بگذارید.
نظرات و پیشنهادات شما راهنمای گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه برای ادامه راه در مسیر دنیای فناوری اطلاعات خواهد بود.
برای تماس با گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه لطفا فرم زیر را تکمیل فرمایید. سپس درخواست خود را به طور مختصر توضیح دهید. پس از تکمیل فرم تماس با پارسه در اولین فرصت کارشناسان گروه فناوری و امنیت اطلاعات پارسه با شما تماس خواهند گرفت.
پاسخگویی به ایمیل‌ها معمولاً ظرف یک روز کاری، و در موارد استثنایی،‌ حداکثر دو روز کاری، انجام خواهد شد.

ارتباط با پارسه:

تلفن : ۲۲۹۱۹۷۲۶-۰۲۱

پاسخگویی:

شنبه تا چهارشنبه  از ۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰
پنج شنبه از ۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰
به غیر از روزهای تعطیل

آدرس پارسه:

تهران میرداماد خیابان شمس تبریزی خیابان هفتم پلاک ۸۷ واحد ۱۲
مراجعه حضوری فقط با تعیین وقت قبلی امکان‌پذیر است.

دریافت اطلاعات تماس پارسه با استفاده از QR کد:

کد QR گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه

سایر راه های ارتباط با گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه:

شما کاربر گرامی می توانید با ارسال پیام در شبکه های اجتماعی و یا پست الکترونیک با پارسه تماس بگبرید. با دنبال کردن گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه در شبکه های اجتماعی که آدرس آنها در زیر آورده شده است با ما در ارتباط باشید.

دنبال کردن گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه در شبکه اجتماعی فیس بوکدنبال کردن گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه در شبکه اجتماعی گوگل پلاسدنبال کردن گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه در شبکه اجتماعی توییتردنبال کردن گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه در شبکه اجتماعی یوتیوبدنبال کردن گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه در شبکه اجتماعی لینکدایندنبال کردن گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه در شبکه اجتماعی اینستاگرامدنبال کردن گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه در شبکه اجتماعی فلیکردنبال کردن گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه در شبکه اجتماعی پینترستدنبال کردن اخبار گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه دنبال کردن گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه در شبکه اجتماعی کلوب دنبال کردن گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه در شبکه اجتماعی فیس نما تماس با گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه از طریق ایمیل تماس با گروه مهندسی فناوری و امنیت اطلاعات پارسه از طریق جیمیل گوگل

در صورت تمایل صفحه تماس با پارسه را در شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید.